Opinie naszych gości

Klasa sama w sobie Świetne miejsce. Gospodarz przyjacielski i wyrozumiały. Byliśmy ekipą 7 osób - nie brakowało nam niczego. Darty, ping pong, lodówka z napojami, rzutnik z netflixem i youtubem, miejsce na grilla i ognisko. Klasa - mimo, że złapał nas deszcz jednego dnia - nie nudziliśmy się wcale. Polecam 11/10

ariupl94 PL

wszystko było bardzo dobrze przygotowane i niczego nie brakowało. Właściciele bardzo pomocni. Jest gdzie spędzić miło spędzić czas i odpocząć na terenie posesji. Przyjemnie było wracać po całym dniu zwiedzania.

Jarosław PL

Świetna lokalizacja, bardzo mili i pomocni gospodarze. Apartament ładnie urządzony i wyposażony. Miejsce godne polecenia.

Karolina PL

Najlepszy obiekt w okolicy. Piękny apartament, cudowny ogród, przemili właściciele. Wszystko na 10 z plusem. Polecam!!!

Anonimowy PL

Nocleg zlokalizowany w miejscu gdzie ruch był mały, dzięki czemu było przyjemnie cicho. Świetna wiata grillowa

Piotr PL

Cichy super ogród i miły właściciel?

Steffen DE

Funkcjonalnie i gustownie urządzone miejsce. Gdyby nie to, że pojechaliśmy wypocząć i pozwiedzać to chętnie nie wychodziłabym na zewnątrz ☺️ Właściciele serdeczni i bardzo pomocni. Dziękujemy za sanki.

Amelia PL

Bardzo fajne spokojne miejsce Apartament z wyjściem na podwórko Z dostępem do ogniska i grilla Wyjątkowe miejsce Widać śnieżkę z podwórka.

Dawid PL

Przemiła i bardzo pomocna właścicielka. Dużym plusem była dostępność do ogrodu, gdzie mogliśmy odpocząć. Apartament czysty i posiadał wszystko, czego potrzebowaliśmy.

Marta PL

Niezależny apartament rewelacyjnie wyposażony, cudna komunikatywna Właścicielka,wzorowy kontakt, duża elastyczność, miejsce przyjazne właścicielom zwierząt. Wszystko było w najlepszym porządku.

Renata PL